چرا باید شیر ظرفشویی دو منظوره بخریم؟

11112

ما در این مقاله اطلاعات مفیدی دربارۀ شیرآلات دو منظوره یا شیرآلات تصفیه آب و اهمیت تصفیه آب به شما خواهیم داد.

شیرآلات دو منظوره (یا شیرآلات تصفیه آب)، از انواع شیرآلات اهرمی هستند که برای استفاده از دستگاه های تصفیه آب طراحی شده‌انداستفاده از این شیرآلات باعث می‌شود که دیگر نیازی به خرید یک شیر جدا برای دستگاه تصفیه آب نباشد.

نکته مهم این است که بدانید این شیرآلات عمل تصفیه آب را انجام نمی دهند و صرفاً نقش خروجی دستگاه تصفیه آب را ایفا می‌کنند.

در ادامه شما را با این شیرآلات خاص، بیشتر آشنا می‌کنیم.

چرا تصفیه آب مهم است

 خوشبختانه در کشور ما ایران، آب لوله کشی شهری تصفیه شده، و قابل استفاده برای آشامیدن است.آب طی مراحل تصفیه، آهک و دیگر املاح سنگینی که داخلش وجود دارند را از دست می‌دهد و این باعث می‌شود که برای سلامتی مشکلی ایجاد نشود.

ولی در فصل های خاصی از سال و یا در شهرهای مختلف، کیفیت آب آشامیدنی یکسان نیست. همچنین افزایش جمعیت، توسعه صنایع و آلودگی های زیست محیطی عوامل مهمی هستند.این عوامل باعث می‌شوند که تصفیه‌خانه‌ها به‌تنهایی قادر به تصفیه کامل آب و به استاندارد رساندن آن برای آشامیدن نباشند.

از این رو پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که در آینده‌ای نه‌چندان دور، تمام خانه ها به تهیه دستگاه تصفیه آب نیاز خواهند داشت.

 

ویژگی های شیرآلات تصفیه آب (شیرآلات دو منظوره)

شیرآلات دو منظوره، دو ورودی و دوخروجیدارند که یکی ار آن‌ها به آب شهری و دیگری به دستگاه تصفیه آب متصل است. و کاملا محل عبور آب شهر و آب تصفیه شده را از هم جدا می کند.شیرآلات دو منظوره شرکت کیمیا ویژگی دارد که آب تصفیه شده با آب شهری مخلوط نشود. و سلامت مصرف کننده را اولویت اول خود قرار داده است.

هرکدام از این خروجی‌ها، اهرم مخصوص به خود را دارند. و مصرف کننده به انتخاب خود می تواند برداشت آب مورد نظر را داشته باشد.این مزیت باعث می‌شود که شما با خرید یک شیر بتوانید همزمان از آب شهری برای شست‌وشو و از آب تصفیه شده، برای آشامیدن استفاده کنید.

در نتیجه، هزینه کمتر بابت خرید شیرآلات می‌پردازید.

 

انواع مدل های شیرآلات تصفیه آب

شیر ظرفشویی دو منظوره ساده:

ساده ترین شیر ظرفشویی که تنها امکان اتصال به دستگاه آب تصفیه را دارد. این مدل معمولا ارزان تر از سایر ظرفشویی های دو منظوره می باشد. اگر تمایل دارید که از ویژگی این شیر بهره مند باشید؛ اما هزینه کمتری انجام دهید. از ظرفشویی های ساده دو منظوره شیرآلات کیمیا انتخاب کنید.

مدل عقیق شیرآلات کیمیا، در رنگ های کروم، سفید، طلایی و طلامات می تواند پاسخگوی نیاز شما مصرف کننده خوش ذوق باشد.

دو-منظوره-عقیق

شیر ظرفشویی دو منظوره مدل فنری:

این شیر ظرفشویی، در دسته شیرآلات لوکس قرار می گیرد. اگر دوست دارید بیشتر هزینه کنید تا دکوراسیون آشپزخانه خود را رویایی کنید. شیرآلات دو منظوره فنری شرکت کیمیا را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که مکان خروجی آب ظرفشویی های فنری که ما آن گوشی ظرفشویی می نامیم. قابلیت کشسانی دارد. این ظرفشویی ها این قابلیت را دارد که گوشی آن را برداشت و به مکان های مختلف ظرفشویی رسانید. این ویژگی کار را برای شست و شو بسیار آسان خواهد کرد.

از دیگر ویژگی های ظرفشویی های دو منظوره فنری شیرآلات کیمیا، این است که مکان خروج آب تصفیه شده کاملا جدا شده از مکان خروج آب شهری می باشد.

اگر قصد خرید یکی از ظرفشویی های دو منظوره فنری شیرآلات کیمیا را دارید. می توانید مدل های لوزان، برلیان و فیروزه که در رنگ های کروم، سفید، طلایی و طلا مات تولید می شود. انتخاب نمایید.

دو-منظوره-فنری2

ظرفشویی دو منظوره طلایی مات:

رنگ طلایی مات که در این شیر به‌کار رفته، برای کسانی که به‌دنبال شیرهای شیک و منحصربه‌فرد هستند، مناسب است.

این شیر یک شلنگ پیسوار ۵۰ سانتی و دو علم مجزا برای شست‌وشو و تصفیه آب دارد. از دیگر مزایای شیر ظرفشویی دو منظوره زیر که از مدل لوزان شیرآلات کیمیا می باشد. ارتفاع بلند علم آن می باشد و برای آشپزخانه هایی با ظرفشویی های جزیزه بسیار مناسب می باشد.

ظرفشویی دو منظوره طلایی مات

کلام آخر

در آینده‌ای نه‌چندان دور، احتمالاً تمام خانه ها نیاز به دستگاه تصفیه آب خواهند داشت،.پس خرید این شیرآلات می‌تواند مقرون‌به‌صرفه باشد و شما را از خرید شیرآلات اضافه بی‌نیاز کند.

شما می توانید برای خرید شیرآلات دو منظوره( شیرآلات تصفیه آب) به صفحه محصولات و بخش شیرآلات دو منظوره، مراجعه نمایید و از بین مدل های متنوع مناسب ترین ظرفشویی متناسب با سلیقه خود را انتخاب نمایید.

1 دیدگاه

  1. جعفر

    قسمت خروجی آب تصفیه این شیرآلات ، فشارشکن نداره. واسه همین آب با فشار زیاد و همه جا پحش میشه که این یک افتضاحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.